Ulf Gripenholm

264258

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Badare II, signerad Ulf Gripenholm, 137/147, färgserigrafi, 75x82 cm

Bruksslitage

Rum 17

Ulf Gripenholm
Budhistorik (15 bud)
1434210
5 000
1433829
4 800
1433829
4 600
1433501
4 400
1428626
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.