Bram van Velde

264243

VELDE, van Bram (Holland 1895-1981): signerad, färglitografi, numrerad 77/100, sign, 64x68 cm

Rum 1

Bram van Velde

Budhistorik (8 bud)
1453640
1454339
2 800
1453640
2 600
1453538
2 400
1440165

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.