August Hagborg oljemålning

264240

HAGBORG, August (1852-1921): Stugor vid fors, signerad Hagborg, olja på duk, ca 80x100 cm

Konst, Måleri

Rum 4

August Hagborg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1463697
16 000
1463696
15 000
1463694
14 000
1463526
10 000
1462002
6 200

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.