Antoni Clavé etsning

264232

CLAVÉ, Antoni (Spanien, 1913-2005): Une Feuille Noire, färgetsning, signerad, 31/50, 39x59 cm

Rum 5

Antoni Clavé etsning
Budhistorik (5 bud)
1455022
500
1451205
450
1447680
1445244
1439997

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.