Antoni Tapies färglitografi med relief

264219

TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): Untitled from Folder of Seven Prints, 1960, färglitografi med relief, signerad och numrerad Tàpies 14/50, Litteratur: Galfetti 35

Rum 12

Budhistorik (3 bud)

1441266
6 000
1440193
5 400
1440156
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.