Evald Kallstenius oljemålning

264214

KALLSTENIUS, Evald (1898-1957): Landskap med eka, signerad och daterad -57, olja på duk, 55x65 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Evald Kallstenius oljemålning

Budhistorik (27 bud)
1434015
1434038
1434015
1 900
1434033
1 900
1434015
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.