Olle Nordberg oljemålning

264208

NORDBERG, Olle (1905-1986): "ungdomskärlek", signerad och daterad Olle Nordberg -67, olja på träplanka, 67x40 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1427808
5 200
1424401
2 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.