Olle Nordberg oljemålning

264206

NORDBERG, Olle (1905-1986): "Lördagskväll vid torpet", signerad och daterad Olle Nordberg -68, olja på pannå, 33x40 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1433631
1 700
1432770
1 600
1427331
1 300
1427330
1427329

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.