Olle Nordberg oljemålning

264204

NORDBERG, Olle (1905-1986): "Flickan med skorpan", signerad och daterad Olle Nordberg -74, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1427810
2014-09-10 09:04:41
5 200

2014-09-14 kl 14:45
Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.