Oljemålning

264203

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med gård, olja på duk, 24x39 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Fack 7

Oljemålning
Budhistorik (2 bud)

1433898
1433817

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.