Olle Nordberg oljemålning

264202

NORDBERG, Olle (1905-1986): "Förlovningsannonsen", signerad och daterad Olle Nordberg -72, olja på pannå, 46x55 cm

Egenhändigt bemålad ram, total mått 64x73 cm, utställningsnummer a tergo

Konst, Måleri

Rum 6

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1433510
8 400
1427804
8 200
1429950
8 000
1427804
7 800
1429949
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.