Fåtölj

264194

FÅTÖLJ, 1960-tal, beige klädsel, sitthöjd 40 cm

slitage

Rum 8

Fåtölj

Budhistorik

2014-09-13 kl 21:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.