Helmer Osslund oljemålning

264191

OSSLUND, Helmer (1866-1938): Forsmotiv, signerad Helmer Osslind, olja på smörpapper, 22x35 cm

Uppfodrad på pannå, mindre veck i kanten

Konst, Måleri

Rum 6

Helmer Osslund oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1434002
7 600
1434006
7 400
1434002
7 200
1434005
7 000
1434002
6 600

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.