Brosch silver rosenstenar

264188

BROSCH, silver och delvis förgyllt, rosenstenar, föreställande blomkvist, 1800-talets andra hälft, höjd 4,5 cm

Broschnål+fäste skanas, tennlödningar, enstaka stenar med hack

Guld/Smycken

Kundcenter

Brosch silver rosenstenar

Budhistorik (6 bud)
1435404
1435403
1434333
600
1431981
550
1427445
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.