Thorvald Remigius Rasmussen gouache

264186

RASMUSSEN, Thorvald Remigius (18/1900-tal): Adolf Fredrik i konversation, signerad och daterad Th Rasmussen 1907, gouache, ca 33x23 cm

Något blekt

Konst, Måleri

Rum 8

Budhistorik

2014-09-16 kl 21:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.