Thorvald Remigius Rasmussen

264185

RASMUSSEN, Thorvald Remigius (18/1900-tal): Gustav II Adolf inspekterar trupper, signerad och daterad Th Rasmussen 1904, akvarell, ca 26x31 cm

Något blekt

Konst, Måleri

Rum 8

Thorvald Remigius Rasmussen

Budhistorik (3 bud)

1429634
450
1436296
1429634

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.