Stolar Karl Johan-stil

264178

STOLAR, 6 st, 1900-tal, Karl Johan-stil, betsad björk, stoppade sitsar med varierande klädsel, svarvade ben, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Rum 9

Stolar Karl Johan-stil

Budhistorik (20 bud)
1432131
2 800
1431366
2 600
1431974
2 400
1431366
1431082

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.