Bord

264173

MATBORD, 1900-talets senare del, fanerat i mahogny, 2 iläggsskivor i furu (40 cm vardera), höjd 72, 90x150 cm

Solblekt skiva, slitage, smärre stötmärken

Rum 9

Bord

Budhistorik (2 bud)

1432903
1431995

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.