Bokskåp 1880-tal

264170

BOKSKÅP, 1880-tal, valnöt, krön med skuren dekorhöjd 248, 109x49 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 1

Bokskåp 1880-tal

Budhistorik (21 bud)
1432523
5 400
1432518
5 200
1432521
5 200
1432518
5 000
1432245
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.