Sandro Chia etsning

264169

CHIA, Sandro (född 1946): For Lisa, signerad och daterad -86, 16/70, etsning, 45x29 cm

Fack 6

Sandro Chia etsning
Budhistorik (4 bud)

1429751
1429750
850
1425236
500
1424704
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.