M Pyk Tiger

264167

PYK, Madeleine (född 1934): Tiger, signerad M. Pyk, 80/230, färglitografi, ca 75x53 cm

Fack 18

M Pyk Tiger
Budhistorik (18 bud)
1433704
1433473
3 800
1433453
3 600
1433472
3 400
1433453
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.