Sideboard

264166

SIDEBOARD, 1960-tal, Danmark, teak, hyllinredning, höjd 81, 183x45 cm, nycklar finns i utlämningen

Slitage, fanérskador, kärvande lås

Rum 14

Sideboard

Budhistorik (3 bud)

1430262
1423521
1 300
1423457

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.