Mugg Kina

264154

MUGG, porslin, 1700-tal, Kina, figurmotiv, höjd 16 cm

Nagg, sprickor

Orientaliskt, Porslin

Monter 12

Mugg Kina

Budhistorik (5 bud)
1430315
500
1430880
450
1430315
1429620
1427737

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.