Manuel, armband, länk i 18 k guld

264139

MANUEL, armband, 18 k guld, hjärtformade ädelstenar bl a granater, citriner, ametister, blå topaser, kalcedoner, längd ca 18 cm, vikt ca 26,5 g

Enstaka stenar med skador, nagg

Fashion, Guld/Smycken

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (12 bud)
1451140
3 400
1451025
3 200
1448797
1448559
2 800
1446816
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.