Manuel, armband, länk i 18 k guld

264138

MANUEL, armband, 18 k guld, hjärtformade ädelstenar, bl a ametister, granater, citriner, längd ca 18 cm, vikt ca 27 g

Några stenar med skador och nagg

Fashion, Guld/Smycken

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (10 bud)
1451142
1446706
2 800
1443635
2 600
1443630
1443628
1 600

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.