Nalle Werner färglitografi

264131

WERNER, Nalle (1913-1991): Komposition, signerad Nalle W-67 samt med dedikation, 1/6, färglitografi, bildyta 90x100 cm.

Rum 6

Nalle Werner färglitografi
Budhistorik (1 bud)

1428730
2014-09-10 22:07:12

2014-09-17 kl 12:50
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.