Nalle Werner självporträtt

264125

WERNER, Nalle (1913-1991): Självporträtt, signerad B. Werner och daterad -50, olja på duk, 98x68 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Nalle Werner självporträtt

Budhistorik (1 bud)

1434788
2014-09-15 11:41:45

2014-09-17 kl 17:05
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.