Bengt Nordenberg oljemålning

264121

NORDENBERG, Bengt (1822-1902): Högläsning, signerad B. Nordenberg och otydligt daterad, olja på duk, 38,5x33 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Bengt Nordenberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1431508
11 000
1426069
5 000
1426068
1423555

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.