Nalle Werner färglitografi

264119

WERNER, Nalle (1913-1991): Komposition, signerad Nalle W, särtryck, färglitografi, bildyta 81x54,5 cm

Fack 3

Nalle Werner färglitografi

Budhistorik (2 bud)

1439029
1428733

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.