Dali färgetsning

264117

DALI, Salvador (1904-1989): Song of Songs: The Beloved Feeds Among the Lilies, 1971, signerad och numrerad 52/250, färgetsning, 40x25 cm, Litteratur: Michler/Löpsinger 477

Rum 3

Dali färgetsning
Budhistorik (13 bud)
1432396
3 600
1432387
3 400
1432384
3 200
1432383
1432378
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.