Nalle Werner blandteknik på papper

264116

WERNER, Nalle (1913-1991): Komposition, signerad B. Werner och daterad -50, blandteknik på papper, 32x40 cm.

Konst, Måleri

Fack 4

Budhistorik (19 bud)
1431049
1 700
1438958
1 600
1431049
1438955
1 400
1431049
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.