Dali färgträsnitt

264108

DALI, Salvador (1904-1989): ur Divine Comedy, signerad Dali, signerad och numrerad Dali 20/150 med blå penna, färgträsnitt, bladstorlek 33x26 cm

Fack 17

Dali färgträsnitt
Budhistorik (22 bud)
1432816
1 800
1432818
1 700
1432816
1 600
1432792
1432792
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.