Skedar 1800-tal

264107

SKEDAR, 12 st, 1800-tal, olika mästare, de flesta med varianter av gammalfransk, vikt ca 385 g

Delvis med skador

Silver

Monter 11

Skedar 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

1423666
2014-09-07 08:48:35

2014-09-12 kl 21:30
Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.