M Pyk litografi

264099

PYK, Madeleine (född 1934): Tiger, signerad M. Pyk, 80/230, färglitografi, ca 75x53 cm

Fack 12

M Pyk litografi
Budhistorik (9 bud)
1432430
1 700
1431930
1 600
1432429
1431930
1 400
1432428
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.