Skönlitteratur och vitterhet 1700-1900-tal

264095

SKÖNLITTERATUR, svensk och utländsk skönlitteratur och vitterhet, 1700-1900-tal, däribland Almqvist, Bremer, Österling m.fl. Varierande band.

Varierande skick, skador och defekter.

Böcker/Kartor, Skönlitteratur

Rum 1

Budhistorik (14 bud)
1433509
2 800
1433831
2 800
1433509
2 600
1433400
2 400
1433397

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.