Theo Gerber gouache

264092

GERBER, Theo (Schweiz 1928-1997): "Les dèsirs", signerad och daterad Gerber -75, gouache på papper, 19,5x22,5 cm
PROVENIENS: Galerie Bel´Art, Stockholm

Ändringar/tillägg
Signed and dated. Oil on canvas.

Konst, Måleri

Fack 11

Theo Gerber gouache

Budhistorik (2 bud)

1425764
1425763
950

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.