Erik Byström oljemålning

264090

BYSTRÖM, Erik (1902-1988): Stilleben, signerad och daterad Erik Byström, olja, 53x41 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Erik Byström oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1432692
1432698
1 400
1432692
1 300
1432697
1432692
750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.