CG Karlsson serigrafi

264078

KARLSSON, C Göran (född 1944): "I det gröna", signerad och daterad C Göran Karlsson 85, 64/70, färgserigrafi, 53x40 cm

Fack 9

CG Karlsson serigrafi
Budhistorik (11 bud)
1433021
750
1433028
700
1433021
650
1433020
600
1433014
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.