C Göran Karlsson serigrafi

264076

KARLSSON, C Göran (född 1944): "Rosa rummet", signerad och daterad C Göran Karlsson 84, 10/70, färgserigrafi, 53x40 cm

Fack 12

C Göran Karlsson serigrafi
Budhistorik (5 bud)
1432232
550
1431155
500
1431155
1430174
1422569

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.