Skåp med floradekor

264056

SKÅP, 1900-talets mitt, lövträfanér samt tapetserad dekor av "Flora", invändigt med hyllplan, höjd 116, 80x47 cm

Repor och slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 6

Skåp med floradekor

Budhistorik (23 bud)
1430711
7 200
1430710
7 000
1430709
6 800
1430709
6 400
1430708
6 200

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.