Sideboard

264054

SIDEBOARD, 1960/70-tal, Danmark, jakarandafanér, på stålben, invändigt med hyllplan och lådor, tapetserad dekor med Josef Frank tapet Paradiset, höjd 74, 120x43 cm

Slitage, fläckar

Rum 17

Sideboard

Budhistorik (22 bud)
1428679
1428678
2 800
1428677
2 600
1428676
2 400
1428674

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.