Ola Billgren fotoetsning i rött

264049

BILLGREN, Ola (1940-2001): Utan titel, fotoetsning tryckt i rött, signerad och daterad Ola Billgren 2001, E.A., 52x78 cm

Konst

Rum 11

Budhistorik (22 bud)
1436220
12 500
1436285
12 500
1436220
12 000
1436284
11 500
1436220
11 000

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.