Patrik Reutersvärd oljemålning

264048

REUTERSVÄRD, Patrik (1886-1971): Blomsterstilleben, signerad P Reutersvärd, olja på duk, ca 46x55 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Budhistorik (8 bud)
1431582
650
1431576
600
1431570
550
1431575
500
1431570
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.