Edwin Toovey akvarell

264047

TOOVEY, Edwin (1826-1906): Landskap med får, signerad och daterad Edwin Toovey 1861, akvarell, ca 45x33 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Edwin Toovey akvarell

Budhistorik

2014-09-14 kl 19:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.