Wilhelm Wik

264044

WIK, Wilhelm (1897-1987): Kompostion Nr 2681, signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 55x46 cm

Smärre skrapmärken

Konst, Måleri

Fack 1

Wilhelm Wik

Budhistorik (7 bud)
1432870
1432365
1 400
1432365
1 300
1430655
1432364

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.