Maurice Esteve färglitografi

264042

ESTEVE, Maurice (1904-2001): Bank Street, 1967, signerad och numrerad Estève 96/125, färglitografi, 65x46 cm
Litteratur: Prudhomme-Estève/Moestrup 44

Fack 15

Maurice Esteve färglitografi
Budhistorik (5 bud)
1429605
1429604
2 400
1429603
1422456
1421683

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.