Simon Gate skål med fat Orrefors

264040

SKÅL med FAT, Simon Gate, Orrefors, graverad dekor, signerad Of G E. 7. 27., höjd 14, diameter 26 cm

Mindre nagg på brättet

Glas, Konstglas

Monter 11

Budhistorik (12 bud)
1431414
1 700
1431395
1 600
1431377
1431394
1 400
1431377
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.