Skedar silver

264039

SKEDAR, 12 st, silver, 1800-talets andra hälft, modell gammalfransk, bl.a. Hedin och Lampa, totalvikt ca 550 g

Skador och delvis med gravyrer

Silver

Monter 11

Skedar silver

Budhistorik (2 bud)

1429907
1 600
1429906

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.