Axel Olson oljemålning

264038

OLSON, Axel (1899-1986): Stockholmsmotiv, signerad Axel Olson, olja på duk, 22x33 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Axel Olson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1433953
6 600
1433525
6 400
1433524
6 200
1431284
3 200
1428052

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.