Wilhelm Wik olja

264037

WIK, Wilhelm (1897-1987): Nr 3316, signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 61x50 cm

Skrapmärken

Konst, Måleri

Fack 9

Wilhelm Wik olja

Budhistorik (6 bud)
1431929
1 400
1430653
1 300
1430653
1423754
1423754

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.